Stavby a rekonstrukce na klíč

Show

Show

Show

Show

BannerBannerBanner

Realizace provádíme většinou podle projektové dokumentace dodané zákazníkem, ale jsme schopni zajistit i její vypracování. V této oblasti spolupracujeme s několika projekčními kancelářemi. Samozřejmostí je pro nás neustálá komunikace se zákazníkem a konzultace jednotlivých řešení od zakládání stavby až po interiérové detaily. Při výstavbě rodinných domů se nejvíce zaměřujeme na klasické technologie výstavby - tedy domy zděné z cihlových bloků například typu Porotherm, Heluz nebo z pórobetonových tvárnic například typu Ytong.

V oblasti rekonstrukcí objektů máme zkušenosti s odstraňováním pronikání zemní vlhkosti do zdiva buďto instalací vodorovné hydroizolace do stávajícího zdiva nebo použitím metody vzduchové izolace.

Veškeré zednické, sádrokartonářské, topenářské a vodoinstalatérské práce realizujeme vlastními silami, dodávky tesařských, pokrývačských, klempířských a elektroinstalačních prací realizujeme prostřednictvím partnerských firem, vždy ale činnost na stavbě řídíme a koordinujeme.